• Home
  • List of Reviewers

List of Reviewers

# Full Name Email Affiliation Rank Degree ORCID Publons Medenly
1 Ebrahim Kalantari ekalantari@ut.ac.ir گروه معارف دانشگاه تهران Prof PhD
2   f.ensafdaran@gmail.com Prof PhD
3   saffarian.psy@gmail.com Prof PhD
4 esmaeel kalantari esmaeelkalantari@yahoo.com عضو هیئت علمی (استادیار) موسسه آموزش عالی فاطمیه س شیراز Assistant Professor PhD
5 Ali Derakhtkar A.DERAKHTKAR@GMAIL.COM ایران - تهران - دانشگاه دولتی شهید بهشتی Prof PhD
6 Elham Moosavian Elham_moosavian@yahoo.com Prof PhD
7 saeede kalantari kalantarisaeede@gmail.com دانشجوی دکتری معماری، گروه معماری، دانشکده هنر و معماری، دانشگاه تربیت مدرس، تهران، ایران Postgraduate Student PhD
8 Elham  Pourmahabadian elham.pourmahabadian@gmail.com استادیار، گروه معماری و شهرسازی، واحد تهران مرکزی، دانشگاه آزاد اسلامی، تهران، ایران. Assistant Professor PhD
9 Hajar Kohansal kohansal.h@gmail.com موسسه آموزش عالی فاطمیه(س) شیراز Instructor PhD
10 Zahra Shahini zahrashahini92@gmail.com دانشگاه اصفهان دانشکده ادبیات و علوم انسانی گروه علوم اجتماعی Prof PhD
11 Mahboube Alborzi mahbobealborzi@yahoo.com ایران - فارس - شیراز - دانشگاه دولتی شیراز Associate Professor PhD
12 hamid Barani hbarani50@gmail.com Postgraduate Student PhD
13 Naser Amini amini_n2010@yahoo.com استادیار گروه روان شناسی دانشگاه آزاد اسلامی بوشهر، بوشهر، ایران Assistant Professor PhD
14 Soheila Bastani soheilabastani3@gmail.com گروه روانشناسی، موسسه آموزش عالی فاطمیه شیراز Prof PhD
15 Mojtaba Masoudi Masuodi2004@gmail.com موسسه آموزش عالی فاطمیه(س) شیراز Prof PhD
16 shiva zare shivazare5@gmail.com دپارتمان روانشناسی. موسسه آموزش عالی فاطمیه(س) شیراز Instructor Master
17 soode dashtiane soode.dashtiane@gmail.com دپارتمان روانشناسی موسسه آموزش عالی فاطمیه(س) شیراز Instructor Master
18 Abolfazl mousavizadeh mosaviqom251@gmail.com دانشکده معارف، دانشگاه مفید قم Prof Master
19 Sakine Chamanpeima sakinechamanpima@gmail.com Prof PhD
20 Aida Mohajeri a.mohajeri7000@yahoo.com Prof PhD
21 reza chalmeh reza_chalmeh@yahoo.com فارس -شیراز -موسسه آموزش عالی فاطمیه (س) Assistant Professor PhD
22 Abdol Majid  Taleb Tash talebtash@yahoo.com عضو هیأت علمی مؤسسه آموزش عالی فاطمیه شیراز Associate Professor PhD
23 Nasir Dastan nasir.dastan88@gmail.com فارس -شیراز -موسسه آموزش عالی فاطمیه (س) Assistant Professor PhD
24 Hadi Abdi hadi.abdi.acc@gmail.com فارس -شیراز -گروه حسابداری موسسه آموزش عالی فاطمیه(س) Instructor PhD
25 Seyedeh zeinab ghaemi bob anari sz.ghaemi2020@gmail.com موسسه آموزش عالی فاطمیه(س) شیراز Prof Master
26 Atiyeh Asgari atiyeh.asgari@yahoo.com استادیار دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب- تهران - ایران Assistant Professor PhD
27 Sanaz rahravi poodeh Sanazrahravi@gmail.com استادیار گروه معماری، واحد خوراسگان، دانشگاه آزاد اسلامی، اصفهان، ایران. Assistant Professor PhD
28 behrang esmaeilishad behrang_esmaeeli@yahoo.com دانشگاه ازاد اسلامی واحد بجنورد Prof PhD
29 kazem khorramdel khoramdel.psy@gmail.com هیات علمی-موسسه آموزش عالی فاطمیه(س)شیراز Assistant Professor PhD
30 Mahboubeh Nourizadeh m.nourizadeh@sharif.edu تهران - دانشگاه تربیت مدرس Prof PhD
31 fatemeh abdolahi fatemehabdolahi231372@gmail.com دپارتمان روانشناسی موسسه آموزش عالی فاطمیه(س) شیراز Instructor Master
32 mona mohammadi Mona.mhm222@yahoo.com کارشناسی ارشد روان شناسی بالینی، دانشکده روانشناسی و علوم تربیتی، دانشگاه شهید چمران اهواز، ایران. Graduate Master
33 niloufar azadi nilooazadi3@yahoo.com مدیریت ورزشی، گروه مدیریت راهبردی در سازمان های ورزشی دانشگاه آزاد اسلامی واحد شیراز، شیراز، ایران Graduate PhD
34 Najme Sadat Andalib andalib.nasa@hotmail.com استادیار گروه زبان و ادبیات فارسی، مؤسسه آموزش عالی فاطمیه س شیراز Assistant Professor PhD
35 Sara Dibania sarkoobis@yahoo.com دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف آباد Prof PhD
36 Dr Mosaaed mehrimossaed13@yahoo.com Assistant Professor PhD
37 Dr Khosrovani Khosravani.erfan@gmail.com
38 Mohammad Reza Ataee Hamedani M.ataeehamedani@iaukashan.ac.ir استادیار دانشگاه آزاد اسلامی واحد کاشان Assistant Professor PhD
39 Sajad Aeini sj.aeini@gmail.com دانشجوی دکتری معماری، دانشکده هنر و معماری، واحد مشهد، دانشگاه آزاد اسلامی، مشهد، ایران. Graduate PhD